Kargo Gönderin

TR KARGOM

Türkiye'den ister bireysel ister ticari gönderilerinizi Dünya'nın 230 dan fazla ülkesine sizin için Kara Yolu,Hava Yolu,Deniz Yolu alternatif taşıma seçenekleri ile ulaştırıyoruz.

1
Çok Basit! Kargo göndermek istediğinizi bize söyleyin ve arkanıza yaslanın ve paketinizin TR KARGOM tesisimize ulaşmasını bekleyin.
TR KARGOM
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Kargo Gönder tıklayın. Ardından hangi ülkeye gönderi yapmak istediğinizi ve gönderi detaylarını içeren formu doldurun. Hazır olan kargolarınızı tesisimize ücretsiz olarak Ups ve MNG Kargo anlaşmalarımızla gönderim yapın.

Örneğin Amerika'ya kargo gönderin:

TR KARGOM
2
Paketinizi anlaşmalı kargo firmaları ile ücretsiz olarak TR KARGOM tesislerine ulaştırın.
TR KARGOM

TR KARGOM panelinizden kargonuza ilişkin sizden istenen bilgileri doldurun ve paketinize özel tanımlanan K-XXXXX numaralı ıd etikeni paketinizin üzerine yapıştırn. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ücretsiz olarak paketinizi tesisimize gönderin.

TR KARGOM
3
Kargonuz TR KARGOM tesislerine gelmesiyle kargonuz ilgili ülkeye sevk edilir.
TR KARGOM

Kargonuzun TR KARGOM tesislerine gelmesiyle birlikte sizlere mail ve whatsapp hattımızdan bidirim yapılmaktadır.Kargonuzun ölçüm ve tarım işlemi sonrası fiyat bilgisi ve takip numarası atanarak yurtdışına sevki yapılmaktadır.

TR KARGOM

Kargo Gönderme İşlemizin ödemelerini "www.trkargom.com" kullanıcı paneliniz üzerinden Öde ve Gönder işlemi yaparak Kredi Kartı,Debit Kartınız ile yada EFT,Havale yöntemi ile ödeyebilirsiniz.

100usd ye kadar tüm Express gönderiler otomatik olarak sigortlanmaktadır.Daha fazla değerdeki kargolarınız dilerseniz ilave sigorta yaptırabilirsiniz.. Lütfen isteğinizle ilgili müşteri hizmetlerine başvurun [email protected].

Ücretsiz Türkiye Adresinizi Alın
tr kargom TR KARGOM'un Rekabetçi Fiyatları

Nakliye ücretlerinden tasarruf etmek için en uygun fiyatları sunuyoruz.

tr kargom Uluslararası Teslimat

Uluslararası nakliye için en iyi nakliye çözümlerinden birini sunuyoruz

tr kargom Güvenli Ödeme Yöntemleri

Güvenli Ödeme sistemlerimiz ile huzur içinde ödeme yapın

tr kargom Güvenle Alışveriş

Hesabınızı günün her saatinde koruduğumuzdan emin olun.