Biz sizin için alışveriş yapıyoruz

TR KARGOM

Sizin için alışveriş yapıyoruz. İster bireysel,ister kurumsal satın alma işlemlerinizi sizin için yapıyoruz.Online sipariş vermekte sorun yaşıyorsanız, sizin adınıza alışveriş yapabiliriz. Türkiye'deki tüm online sitelerden ve tedarikçilerden istediğiniz ürünü sizin adınıza satın alıp yaşadığınız ülkede kapınıza kadar teslim ediyoruz.

1
Çok Basit! Ne istediğinizi bize söyleyin ve arkanıza yaslanın ve paketinizin TR KARGOM adresinize ulaşmasını bekleyin.
TR KARGOM
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Benim İçin Satın Al 'a tıklayın. Ardından sipariş oluşturun.İstediğiniz ürünle ilgili formu doldurun ve siparişinizin onaylanmsıyla birlikte ödemenizi yaparak satın alma işleminizi tamamlayın.

Örneğin Amazon’a bir sipariş verin:

URL'yi kopyala

TR KARGOM

URL'yi yapıştırın ve formu doldurun:

TR KARGOM
2
Siparişinizin güncel stok durumu ve fiyat bilgileri kontrol edildikten sonra ürünleri satın alacağız.
TR KARGOM

Satın alma aşamasında siparişinizin ilgili tedarikçi veya internet sitesindeki stok durumu ,fiyat bilgisi kontrol edilir. Aynı zamanda farklı bir satıcıda aynı ürün daha uygun fiyata satılmakta ise sizin en uygun fiyatla satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Benim İçin Satın Al işlemlerinizde ürünlerinizin tesisimize gelmesiyle birlikte sizinle mail olarak ve Whatsapp hattımız üzerinden ürün görselleri paylaşılmaktadır. Olası değişim ve iade taleplerinizi müşteri temsilciniz ile gerçekleştirebilirsinz. TR KARGOM

3
Alışverişinizin tamamlanmasıyla birlikte ürünlerinizin yaşadığınız ülkeye gönderim işlemi başlatılmaktadır.
TR KARGOM

Alışverişleriniz süresince yüksek güvenlikli tesisimizde sizin için ayrılan özel raflarda tüm paketleriniz özenle muhafaza edilecektir. Alışverişlerinizi tamamlamanızla birlikte TR KARGOM müşteri panelinizde "Depodaki Paketlerim" bölümünden istediğiniz siparişleri Dünya'nın 230 dan fazla ülkesine en uygun fiyatlarla express olarak gönderim yapabilirsiniz.

TR KARGOM

Alışverişlerinizin gönderilmesi aşamasında dilerseniz paket birleştirme işlemi yapabilirsiniz. Siparişleriniz en küçük hacimde paketenerek istediğiniz ülkeye gönderim için hazırlanır. Sisteminize ve Whatsapp numaranıza kargo takip numaranız tanımlanır.Ödemenizi online olarak Dünyanın her yerinden yapabilirsiniz. Ve kargonuzun size ulaşıncaya kadar tüm hareketlerini online olarak takip edebiliriniz.

Siparileriniz ve destek talapleriniz müşteri hizmetlerine başvurun. [email protected].

Ücretsiz Türkiye Adresinizi Alın
tr kargom TR KARGOM'un Rekabetçi Fiyatları

Nakliye ücretlerinden tasarruf etmek için en uygun fiyatları sunuyoruz.

tr kargom Uluslararası Teslimat

Uluslararası nakliye için en iyi nakliye çözümlerinden birini sunuyoruz

tr kargom Güvenli Ödeme Yöntemleri

Güvenli Ödeme sistemlerimiz ile huzur içinde ödeme yapın

tr kargom Güvenle Alışveriş

Hesabınızı günün her saatinde koruduğumuzdan emin olun.