Türkiye'den yaptığınız alışverişlerinizi sizin için depoluyoruz.

TR KARGOM

Siz Türkiye'den alışveriş yapmanın rahatlığını yaşarken. Siparişlerinizi sizin için karşılıyor ve size özel raflarda depoluyoruz.Yapmanız gereken www.trkargom.com a üye olmanızla size tanımlanan "Türkiye Adresim" bilgilerinizi tedarikçilerinizle ve online alışveriş sitelerinde teslimat adresi olarak kullanmanız.

1
Çok Basit! Ne Aldığınızı bize söyleyin ve arkanıza yaslanın ve paketinizin TR KARGOM adresinize ulaşmasını bekleyin.
TR KARGOM
Türkiye'den alışverişinizi yaptınız. TR KARGOM Müşteri panelinize giriş yaparak "Depoya Yönlendir" sekmesinden alışverişiniz ile ilgili formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Örneğin Amazon’dan bir sipariş verdiniz:

URL'yi kopyala

TR KARGOM

URL'yi yapıştırın ve formu doldurun:

TR KARGOM
2
Paketinizin tesisimize gelinceye kadar kargo takibi yapılacaktır..
TR KARGOM

Siparişlerinizin tesisimize gelmesiyle birlikte sizinle mail olarak ve Whatsapp hattımız üzerinden ürün görselleri paylaşılacaktır.Dilerseniz iade ve değişim talpelerinz için müşteri temsilcinizden hizmet alabilirsiniz. Alışverişleriniz tamamlanıncaya kadar siparişleriniz size özel ayrılan rafta muhafaza edilecektir.

TR KARGOM
3
Alışverişlerinizin tamamlanmasıyla birlikte istediğiniz ülkeye gönderim yapabilirsiniz..
TR KARGOM

Alışverişlerinizin tamamlanmasıyla "Sipariş Kutum"-"Depodaki Paketlerim" üzerinden siparişlerinizin gönderimini başlatabilirsiniz.Ayrıca eçili siparişleri gönder yaparak paket birleştirme hizmeti ile gönderilerinizin birleştirme işlemi yapabilirsiniz. Paketlerinizi Dünyanın 230'dan fazla ülkesinde adresinize teslim işlemi yapılacaktır.

TR KARGOM

Paketlerinizin ölçüm tartım işlemi sonrası kargo takip no ve ücret bilgisi panelinize tanımlacak olup sizinle paylaşılacaktır. Ödemelerinizi Dünyanın her yerinden online olarak yapabilirsiniz.Paketlerinizi tesisimizden sizlere olmasına kadar online olarak takip edebileceksiniz..

Aldığınız ürünler için iade değişim ve diğer talepleriniz için müşteri temsilcinize ulaşabilir yada mail ile iletebilirsiniz. [email protected].

Ücretsiz Türkiye Adresinizi Alın
tr kargom TR KARGOM'un Rekabetçi Fiyatları

Nakliye ücretlerinden tasarruf etmek için en uygun fiyatları sunuyoruz.

tr kargom Uluslararası Teslimat

Uluslararası nakliye için en iyi nakliye çözümlerinden birini sunuyoruz

tr kargom Güvenli Ödeme Yöntemleri

Güvenli Ödeme sistemlerimiz ile huzur içinde ödeme yapın

tr kargom Güvenle Alışveriş

Hesabınızı günün her saatinde koruduğumuzdan emin olun.